Kas Berde Kanti Laman
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Willa Kas Berde Kanti Laman Kralendijk na wyspie Bonaire może pomieścić do 6 gości i znajduje się w ciągu około 10 min jazdy od przyrodniczych atrkacji, takich jak The Bonaire Botanical Garden. Goście biznesowi mogą korzystać z prywatnego parkingu samochodowego, Wi-Fi oraz cateringu.
Fort Oranje jest w około 6 km, a lotnisko Bonaire - o 5 km od willi. W 7 km stąd leży Bonaire Museum of Natural History. Inne atrakcje w okolicy to Santa Barbara Crowns, w mniej niż 300 metrach.
Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w willi w Kralendijk na wyspie Bonaire. Willa Kas Berde Kanti Laman dysponuje tarasem, na którym można zrelaksować się po męczącym dniu, a także basen.
- Lokalne atrakcje
- North Salina3765 km
- Klein Bonaire4385 km
- Washington-Slagbaai National Park3338 km
- Santa Barbara Crowns251 km
- Coco Beach3863 km
- Bari Reef3638 km
- Nawati3285 km
- Cliff Dive Site2830 km
- Lotniska
- Lotnisko Bonaire10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Kas Berde Kanti Laman od lotniska Bonaire?
Willa Kas Berde Kanti Laman znajduje się 20 min jazdy od lotniska Bonaire. - ❓
Czy willa Kas Berde Kanti Laman posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Kas Berde Kanti Laman oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy willa Kas Berde Kanti Laman akceptuje zwierzęta?
Willa Kas Berde Kanti Laman nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Czy w tej willi znajduje się wanna z hydromasażem?
Tak, w tej willi na gości czeka gorąca kąpiel.